fbpx

FAQ

Cennik szkoły dostępny jest na naszej stronie w zakładce OFERTA.

Oferujemy zarówno zajęcia grupowe (4 osoby plus lektor), jak i indywidualne. Szczegóły dostępne są w zakładce OFERTA.

Do bezproblemowego uczestnictwa w zajęciach, potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu, słuchawki z mikrofonem i przeglądarka internetowa. Alternatywnie, uczeń może korzystać z tabletu lub smartphone’a o dużym wyświetlaczu. Tak! To oznacza, że możesz uczyć się niemieckiego również na urlopie w górach lub przy basenie w nadmorskim kurorcie 🙂

Tak, umowa jest podpisywana przed pierwszą lekcją w naszej szkole.

AIP, pod skrzydłami którego działamy, wymaga, by każda faktura została wystawiona na firmę. Natomiast każda osoba indywidualna otrzymuje od nas paragon.

Tak, pod warunkiem, że wszyscy uczestnicy są na podobnym poziomie.

Terminy zajęć indywidualnych są całkowicie dostosowywane do ucznia, pod warunkiem dostępności lektora. Termin zajęć grupowych jest wyznaczany w porozumieniu ze wszystkimi uczniami z danej grupy.

Jeśli któryś z uczestników zajęć grupowych był nieobecny na zajęciach, na dwa tygodnie dostaje dostęp do nagrania z tej lekcji.

Każdy uczeń znajduje się pod opieką naszego metodyka szkoły. Ta osoba regularnie sprawdza wyniki nauczania i poziom zadowolenia z zajęć w szkole.

Tak, jeśli istnieje taka potrzeba.

Tak, jeśli chodzi o zajęcia indywidualne. Przy zajęciach grupowych niestety takiej możliwości nie ma.

To zależy, ile czasu zostało do zajęć. Bez konsekwencji można odwołać lub przełożyć zajęcia, jeśli do ich rozpoczęcia zostało 24 h lub więcej. Jeśli zajęcia odbędą się za mniej niż 24 h, ich odwołanie skutkuje automatycznym uznaniem ich za odbyte.

Umowa na zajęcia indywidualne zawierana jest na miesięczny pakiet zajęć – raz lub dwa razy w tygodniu – z opcją przedłużenia. Zajęcia grupowe objęte są umową minimum trzymiesięczną z opcją dalszej nauki.

To oznacza, że stosujemy nowoczesne narzędzia i aplikacje, tak aby nauka online była atrakcyjna oraz skuteczna.

Nie jest to wymóg konieczny do zajęć, jednakże w przypadku jej braku lektor może nie być w stanie właściwie interpretować reakcji ucznia i ewentualnie korygować ich.

Każdy! Wystarczy, że zależy Ci na doskonaleniu swojego warsztatu językowego. Uczymy młodzież, dorosłych (w każdym wieku) oraz nawet dzieci.

Wystarczy nawiązać z nami kontakt. Można to zrobić na wiele sposobów:

  • poprzez formularz kontaktowy dostępny na tej stronie (ostatnia zakładka KONTAKT)
  • fanpage GermanbyL na FB
  • wiadomość e-mail: kontakt@germanbyl.pl

Zajęcia prowadzone są przez cały tydzień (również w soboty i niedziele) w godzinach od 6:00 do 23:00

Płatność przelewem na konto bankowe.Obsługujemy również przelewy walutowe.

Nie jest to konieczne. Szkoła zapewnia wszystkie materiały potrzebne do odbycia zajęć.